پنج شنبه ٠٢ ارديبهشت ١٤٠٠

Farsi - Bengali

منو اصلی
اوقات شرعی
ساعت
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری بنیاد سعدی

اولین جشنواره الگوهای برتر تدریس

دانشگاه علامه طباطبایی با همکاری بنیاد سعدی "نخستین جشنواره الگوهای برتر تدریس در آزفا" را با هدف ارتقاء سطح مهارت مدرسین و همچنین فراهم آوردن زمینه‌های افزایش توانمندی‌ها و صلاحیت‌های حرفه‌ای مدرسین مراکز آزفا ( آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان) برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، با برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، فرصتی فراهم می‌شود تا مدرسان با تجربه بتوانند به اشاعه دستاوردها و یافته‌های تجربی خود در زمینه تدریس زبان و ادبیات فارسی به خارجیان بپردازند و از طرفی مدرسان تازه‌کار موقعیت‌های مناسبی را برای بازآموزی و کسب تجارب جدید پیدا کنند.

 جشنواره الگوهای برتر تدریس در آزفا، در سه بخش «تجارب زیسته تدریس، الگوهای عملی تدریس، مقالات کاربردی» برگزار خواهد شد.

از اهداف این جشنواره می‌توان به زمینه سازی برای ایجاد تعامل بین مدرسین مراکز آزفا در خصوص شیوه‌های موفق تدریس در آزفا، آشنایی مدرسین مراکز آزفا با تجارب آموزشی به کار گرفته شده در مراکز مختلف، فراهم آوردن زمینه‌های افزایش توانمندی‌ها و صلاحیت‌های حرفه‌ای مدرسین مراکز آزفا، شناسایی و کاربست یافته‌های نوین در آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان، زمینه‌سازی برای رقابت‎ سازنده و علمی ‌بین مدرسین مراکز آزفا، زمینه‌سازی برای به‌کارگیری هوشمندانه از فناوری‌های نوین در تدریس اشاره کرد.

بنابراین اعلام گزارش، متقاضیان می‌توانند آثار خود را از یکم آبان تا 30 دی ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره، واقع در بلوار کشاور خیابان فلسطین جنوبی، خیابان ایتالیا، پلاک ۴۸، مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه علامه طباطبائی، کد پستی: ۱۴۱۶۶۵۳۱۸۱ تلفن تماس:۸۸۹۶۲۳۱۵ ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://yon.ir/L6P6H  مراجعه نمایند. 

گفتنی است، داوری اولیه این جشنواره اول اسفند ماه سال جاری و همچنین اختتامیه و مرحله نهایی جشنواره، اردیبشهت ماه سال1399 خواهد بود.


٠٧:٠٧ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٧٣٩٦٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٤٧خروج
صفحه اصلی > صفحه نمایش اخبار سایت 
مناسبت روز

پیوندها