شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧

Farsi - Bengali

منو اصلی
اوقات شرعی
ساعت
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط دوستداران انقلاب

سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ازسوی مرکز فرهنگی شیخ سعدی در شهر بوگرا و همچنین مرکز فرهنگی الرازی در شهر شادخیرا دربنگلادش با برگزاری مراسم سخنرانی و نمایش فیلم گرامی داشته شد.

مراسم مرکز فرهنگی شیخ سعدی

در مراسمی که از سوی مرکز فرهنگی سعدی برگزارشده بود شیخ محمدنظر الاسلام درسخنانی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی درایران پیروزی ما مسلمانان است. درانقلاب اسلامی ایران، خون برشمشیر و قدرت الهی بر قدرت های شیطانی پیروزشد.

 دراین مراسم که ریاست جلسه را آقای جعفرمندل از مبلغین پیشکسوت دینی برعهده داشت و با حضور جمعی از دوستداران انقلاب اسلامی درتالار شهرداری بوگرا برگزارشده بود، مهراشوجان رئیس منطقه ای شبکه تلویزیون جومنا ، مولانا مظفرحسین، دکتر تیپو سلطان و پروفسورمولانا عبدالرشید ازجمله سخنرانانی بودند که هریک ازنگاه خود درباره دستاورد های انقلاب اسلامی برای مسلمانان جهان سخن گفتند. درپایان جلسه برای پیروزی ملت ایران و امت اسلام دعانمودند و فیلم سینمایی ایرانی که به زبان بنگالی دوبله شده بود برای حاضرین به نمایش در آمد.

مراسم مرکزفرهنگی الرازی

ازسوی مرکز فرهنگی الرازی درشهر شادخیرا، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مراسمی با حضور طبقات مختلف اجتماعی در تالار سپه پاسدار برگزار گردید. ریاست جلسه را آقای حافظ مولانا محمد ذوالفقارعلی برعهده داشت.

 

.آقای اطهرعلی خان مدیر مرکز فرهنگی الرازی و آقایان: محمد عبدالرزاق و دکتر دلیپ کمار که هردو از حقوقدانان هستند درباره تأثیر انقلاب اسلامی بر مسلمانان و مستضعفان جهان سخنرانی نمودند. گزارش این مراسم در روزنامه های آن منطقه نیز بازتاب یافت.


١٢:١٨ - سه شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٦٧٢١٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٩خروج
صفحه اصلی > صفحه نمایش اخبار سایت 
مناسبت روز

پیوندها