شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧

Farsi - Bengali

منو اصلی
اوقات شرعی
ساعت
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در مدرسه بین المللی ج.ا.ا. داکا – بنگلادش

روز سه شنبه22/11/92 همزمان باسالروز پیروزی انقلاب شکوهمنداسلامی در مدرسه ی بین المللی ج.ا.ا. در داکا پایتخت بنگلادش نمایشگاهی از عکسهای ایام پیروزی در محوطه ی مدرسه بر پا شد و دانش آموزان و برخی از خانواده آنان با دیدن این عکسها و پرسش و پاسخ با انقلاب اسلامی ایران و این روز بزرگ بیش از پیش اشنا شدند . و دانش آموزان با در دست داشتن پرچم پر افتخار کشور عزیز ایران و موسیقی روزهای پیروزی با شادمانی و جشن این روز را گرامی داشتند.

سرپرست رایزنی فرهنگی ج.ا.ا در داکا و رییس مدرسه ی بین المللی ج.ا.ا.جناب آقای خسروآبادی دقایقی کوتاه با دانش آموزان و خانواده هایشان صمیمی و دوستانه صحبت کرد و پیروزی انقلاب اسلامی را به آنان تبریک گفت و نیز روز زبان مادری بنگلادش که برای مردم این کشور بسیار بزرگ و عزیز شمرده می شود را گرامی داشت .

ایشان در سخنان خود به دانش آموزان گفت اینک که شما در مدرسه ی ایران درس میخوانید به نوعی ایرانی محسوب میشوید و در شادی ما نیز شریک هستید و انقلاب اسلامی ایران متعلق به شما هم هست پس سعی کنید با آن بیشتر اشنا شوید .

شایان ذکر است درست ده روز بعد از 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران روز زبان مادری بنگلادش فرا می رسد که این ده روز به نام دهه ی دوستی ایران و بنگلادش نامگذاری شده است.

در پایان به مناسبت این روز بزرگ ضمن پذیرایی از دانش آموزان و خانواده ها به هرکدام شاخه یی گل تقدیم شد.

 

گزارش تصویری مراسم


 ١٩:٣٠ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٢    /    شماره : ٦٠٨٤٧٨    /    تعداد نمایش : ٨٣٤خروج
صفحه اصلی > صفحه نمایش اخبار سایت 
مناسبت روز

پیوندها